Roofoverval op bloemen-zaak. Met mes bedreigde verkoopster gaf geld
ASSEN – Zaterdagmorgen heeft een nog onbekende man met een bivakmuts op en in het bezit van een mes een bloemenwinkel aan de Groningerstraat beroofd.
Hij bedreigde een medewerkster en eiste geld. Nadat ze hem geld uit de kassa had gegeven ging de boef er vandoor. De politie is bezig met een onderzoek naar deze zaak.
Drietal na veroorzaken aanrijding op de vlucht maar later gepakt
ASSEN – Twee Assenaren van 18 en 24 en een 17-jarige Groninger werden zondagmorgen opgepakt omdat zij als veroorzakers betrokken waren geweest bij een aanrijding en er daarna vandoor waren gegaan.
De politie kreeg de melding dat een auto zich verdacht ophield in de omgeving van de Amstelstraat. Nadat agenten ter plaatse waren gekomen zagen zij de betreffende auto maar de bestuurder wachtte hun komst niet af en gaf vol gas. Na een zoekactie troffen de politiemensen de auto aan in de Loire, waar deze een geparkeerde auto had aangereden.
Een succesvolle speurtocht leidde naar de drie verdachten die in de buurt van de auto konden worden aangehouden. Ze zijn voor een nader onderzoek ingesloten.