Assenaar rijdt dronken door Rolderstraat en raakt rijbewijs kwijt
ASSEN – De politie vorderde in de nacht van vrijdag op zaterdag het rijbewijs in van een 30-jarige automobilist uit Assen. De man reed over de Rolderstraat terwijl hij gedronken had.
De politie hield hem aan en stelde op het politiebureau vast dat hij drie keer te veel op had. Omdat bij een alcoholgehalte van 1,3 promille of meer het rijbewijs standaard wordt ingevorderd moest de Assenaar het zijne inleveren.
Een plaatsgenoot kroop door het oog vn de naald.
Op de Beek hield de politie vrijdagnacht een 40-jarige man aan die een alcoholgehalte van 1,2 promille had.
Hij bleef daarmee net even onder de grens die hem het rijbewijs had kunnen kosten. Het wordt wel een dure aangelegenheid voor hem.
Auto van Fries in brand na op afrit A28 de bocht
te zijn uitgevlogen
ASSEN – Op de afrit Assen Noord van de A-28 brandde vrijdagavond de personenauto van een 26-jarige inwoner van Drachten uit. De man nam de afrit te snel en vloog uit de bocht. Hij ramde een verkeersbord en kwam in de berm tot stilstand. Daarna vloog de auto in brand en brandde vervolgens helemaal uit. De brandweer bluste de brand, waarna de auto werd afgesleept.
Assenaar na tip gepakt met te veel weed
ASSEN – Een 29-jarige Assenaar kreeg vrijdagavond een boete van € 100,- voor het in bezit hebben van zes zakjes weed.
De man zat als passagier in een auto die op de Oude Molenstraat in Assen door de politie werd gecontroleerd. De aanleiding voor deze controle was een melding dat er mogelijk vanuit deze auto drugs werden verkocht.
De verdachte is na verhoord te zijn in vrijheid gesteld. De softdrugs zijn in beslag genomen.