AsserJournaal
woensdag 23 januari 2008
De SWA bouwt!
www.swa-assen.nl
 
 
AsserJournaal
Uitg. Stichting
Press Support

Hfd.red. Jan Hof
Tel.(0592) 37 10 17

Colofon (meer >>)

Reuring
BMT Media
Kunst & Cultuur 27/11/2007 00:26

Hoe kunnen we de Culturele As tot het hart van het culturele leven maken

 Gemeente gaat half decem-ber in gesprek met  mensen uit het culturele veld


ASSEN
- De gemeente gaat aan de hand van een discussienota half december in gesprek met direct betrokkenen bij de cultuur in de stad. Dit omdat zij graag wil vernemen wat hun ideeën zijn over het nieuw te realiseren cultuurbeleid. Hoofdthema’s voor de cultuurdebatten zijn: Hoe maken we Assen tot een stad met meer leven, Hoe kunnen we de Culturele As ICO, Drents Archief en Drents Museum en het Cultureel Kwartier tot het hart van het culturele leven van Assen maken. En tot slot: hoe geven we de amateurkunst een extra impuls.

De gemeente hecht waarde aan cultuur, omdat een actief cultuurbeleid de sociale samenhang bevordert, het creatieve klimaat en de identiteit van de stad versterkt. Een goed cultureel klimaat bevordert de economische aantrekkelijkheid en de levendigheid van de stad.

Om richting te geven aan de discussie over het nieuw te realiseren cultuurbeleid is een discussienota opgesteld.
Deze discussienota is onder meer tot stand gekomen na gesprekken met directies van de grotere culturele instellingen in de gemeente Assen.

Omdat de gemeente Assen het belangrijk vindt om te horen wat er leeft binnen het culturele veld, is een tweetal cultuurdebatten georganiseerd.
Hiervoor zijn mensen van amateurkunstverenigingen en professionals uit het culturele veld uitgenodigd. De uitkomsten van de cultuurdebatten neemt de gemeente mee bij het nieuw te formuleren cultuurbeleid
.

 

Dit artikel afdrukken Reageren op dit artikel

Reuring
Uw reclame hier?



3741175
Naar boven
WebDesign en hosting: BMT Media