AsserJournaal
zaterdag 21 februari 2009

 
 
AsserJournaal
Uitg. Stichting
Press Support

Hfd.red. Jan Hof
Tel.(0592) 37 10 17

Colofon (meer >>)

BMT Media
Reuring
Politiek - Algemeen 16/02/2009 00:53

       Heeft de stad te veel ambities?
PVDA, CDA EN VVD orga-niseren Politiek Café over economische ontwikkeling van Assen

ASSEN – Drie partijen, de PvdA, de VVD en het CDA, organiseren op 2 maart een Politiek Café waarop volop kan worden gedebatteerd over de economische voortgang van de stad.

De gemeente zet in op kansrijke ontwikkelingen, zo staat in haar programma, maar welke zijn die ontwikkelingen en wat is er nodig om ze werkelijk kansrijk te maken.
Hoe is het gesteld met startende ondernemingen en welke zijn de problemen waar zij tegenaan lopen.
Waar kan de lokale overheid stimuleren en waar de landelijke? Wat kunnen ondernemers zelf bijdragen aan een goed ondernemersklimaat in Assen? Wat vinden ondernemers van Assen en wat vindt Assen van ondernemers? Allemaal vragen die in debatstijl op deze bijeenkomst aan de orde komen en die vanuit verschillende economisch-politieke uitgangspunten worden belicht en ongewijfeld ook betwist.

Aanwezig zijn het Tweede Kamerlid Pauline Smeetsen en ondernemer Helena Imminga, en van de gemeente de wethouders Henk van Hooft, die economische zaken in zijn portefeuille voert en Jaap Kuin, van sociale zaken en werkgelegenheid.
_________________________________________
Meer informatie: mevr. Mieke van Toor,
tel.
06/54741092

Het Politiek Café wordt gehouden in Hotel Van der Valk en begint om half acht. 

 

Dit artikel afdrukken Reageren op dit artikel

Reuring
Uw reclame hier?

5760771
Naar boven
WebDesign en hosting: BMT Media