AsserJournaal
donderdag 25 december 2008

 
 
AsserJournaal
Uitg. Stichting
Press Support

Hfd.red. Jan Hof
Tel.(0592) 37 10 17

Colofon (meer >>)

Reuring
BMT Media
Wonen & Werken - Werken 22/12/2008 00:28

Vacaturemarkt van Baan- zicht voor contactcenters gaat 30 kandidaten aan werk helpen

ASSEN – De vacaturemarkt van Baanzicht voor ‘Contactcenters’ heeft voor dertig baanzoekenden een positief effect gehad. Er waren vijf verschillende bedrijven en zo’n zestig geïnteresseerden in een baan aanwezig, van wie de helft aan de slag kan.

De kandidaten gaan samen met een medewerker van Baanzicht in gesprek met een bedrijf en als dat positief verloopt kunnen zij beginnen. Mocht blijken dat er meer scholing nodig is dan maakt Baanzicht dit mogelijk  door de extra kosten te betalen.

Contactcenters is een groeiende markt in Assen en omgeving. Ondanks de kredietcrisis houdt Baanzicht aan deze verwachting vast.

Baanzicht organiseert steeds voor een andere branche een vacaturemarkt. Op deze wijze wil men de klanten gericht in contact brengen met werkgevers.
Daarnaast kan Baanzicht direct inspelen op de personeelsvragen van de aanwezige werkgevers.

Doordat er ook werkgevers worden uitgenodigd voor de vacaturemarkt, heeft Baanzicht ook met hen goede afspraken kunnen maken.
Behalve dat er personeel kan worden geleverd. is er ook de intentie om met een bedrijf een werk/leerbedrijf op te starten en zijn er drie bedrijven die bij voldoende personeel zich in Assen willen vestigen.

 

Dit artikel afdrukken Reageren op dit artikel

Reuring
Uw reclame hier?

5454438
Naar boven
WebDesign en hosting: BMT Media