AsserJournaal
woensdag 17 oktober 2007
De SWA bouwt!
www.swa-assen.nl
 
 
AsserJournaal
Uitg. Stichting
Press Support

Hfd.red. Jan Hof
Tel.(0592) 37 10 17

Colofon (meer >>)

BMT Media
Reuring
Reageren

Reactie op
'ASKO klimt omhoog na zeer knappe zege op koploper uit Almere (18-11)'

U kunt uw reactie geven op het artikel 'ASKO klimt omhoog na zeer knappe zege op koploper uit Almere (18-11)' door onderstaand formulier in te vullen of door uw reactie te mailen naar:

Reactieformulier

Naam*
Adres
Postcode
Woonplaats
Telefoonnummer
E-mailadres*
Reactie*
* verplicht

Sport 08/10/2007 23:46

Team heeft gedeeld scorend vermogen

ASKO klimt omhoog na zeer knappe zege op koploper uit Almere (18-11)


ASSEN
– Het eerste team van Asko is in balans. Met een nederlaag de competitie begonnen werd in de volgende twee ontmoetingen de volle winst behaald en werd er zondag een vervolgslag uitgedeeld, die de Assenaren prachtig op de ranglijst deed stijgen. Gespeeld werd tegen koploper EKVA die uiteraard als een moeilijke tegenstander werd ingeschat.

Met slechts één verliespunt na vier wedstrijden was de ploeg uit Almere afgereisd naar Assen. Er lag voor ASKO een mooie kans om aansluiting met de kop te krijgen. Er was vertrouwen, maar de onbekendheid zorgde toch voor de nodige spanning.

EKVA begon furieus aan de wedstrijd, maar de ploeg forceerde niet de overrompelende voorsprong waarop wellicht was gehoopt. Na de openingstreffer van ASKO kon EKVA de thuisclub tot zo’n 15 minuten voor rust steeds weer bijbenen. Toen sloegen de Assenaren hun slag en namen vier doelpunten voorsprong.
Op dat moment was de aanvalskracht van de tegenstander, ook door het goede verdedigen, al aardig ingezakt.

De rust ging in met een comfortabele 10–5 voorsprong en ook na een vlotte treffer van EKVA hield ASKO volledig controle over het scoreverloop, al was het team niet in staat in de tweede helft verder op EKVA uit te lopen.

Het eindresultaat was tenslotte een 16 – 11 overwinning. Daarmee rukte ASKO op naar de derde plaats op de ranglijst achter EKVA  en Blauw Wit.

De totaalscore was aardig verdeeld over spelers en speelsters, waaruit blijkt dat het scorend vermogen bij Asko niet van een enkeling behoeft te komen.

Zaterdag reist ASKO af naar Elburg, een op voorhand lastige tegenstander, want de thuisclub is in een ‘winning mood’ na twee overwinningen op rij.

Het tweede van Asko deed het ook goed. NIC 5 werd met 10-7 verslagen, een zeer nuttige zege want beide ploegen hadden elk een wedstrijd gewonnen en met deze uitslag konden de reserves van de Asser club boven de Groningers uitstijgen.


Het programma van dit weekend


Zaterdag 13 oktober Elburg 1 - ASKO 1

Aaanvang 15.30 uur.

Zondag 14 oktober VDW-OLS 2 - ASKO 2
Aanvang 13.00 uur  (Kloosterveen)

                                                                                               

 

 

Namens de selectie



Warning: mysql_query(): 3 is not a valid MySQL-Link resource in /usr/home/asser/domains/www.asserjournaal.nl/public_html/reclame_onder.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/home/asser/domains/www.asserjournaal.nl/public_html/reclame_onder.php on line 12

Warning: mysql_query(): 3 is not a valid MySQL-Link resource in /usr/home/asser/domains/www.asserjournaal.nl/public_html/reclame_onder.php on line 31

Uw reclame hier?



3294959
Naar boven
WebDesign en hosting: BMT Media