AsserJournaal
 
 
Voorpagina -> Gezondheidszorg -> WZA gaat traditioneel ziekenhuis omvormen tot Zorgboulevard
Gezondheidszorg 29/09/2005 23:16

Intentieverklaring tot samenwerking
donderdag in Assen getekend

WZA gaat met Woonconcept traditioneel ingericht ziekenhuis transformeren tot Zorgboulevard


ASSEN
– De plannen van het Wilhelmina Ziekenhuis voor het ontwikkelen van  multifunctionele voorzieningen, waaronder een regionaal centrum voor geestelijke gezondheidszorg, twee woontorens en een bestuurscentrum, hebben geleid tot een samenwerkingsverband met Woonconcept. Deze corporatie uit Meppel is sinds vorig jaar zeer actief op de markt in Assen van wonen, zorg en welzijn.
Doel is het binnenkort uit te breiden WZA te transformeren van een  grotendeels traditioneel ziekenhuis tot een breed opgezette ‘Zorgboulevard’. De intentieverklaring is  donderdag in Assen getekend.

De Zorgboulevard omvat straks verder  een afdeling  sportgeneeskunde, een apotheek, een  tandartspraktijk (spoedeisende hulp), thuiszorg, huisartsen onder één dak, zo mogelijk een supermarkt en publieksruimtes.

De intentieverklaring houdt in dat de organisaties eerst gaan onderzoeken hoe de samenwerking en financiering precies wordt geregeld. Woonconcept is voor het innovatieve project benaderd; de corporatie treedt op als ontwikkelaar.

Volgens de inmiddels vergevorderde en op vergunning tot uitvoering wachtende plannen van het WZA wordt ook een ondergrondse parkeer-plaats aangelegd. Daarmee kunnen de bestaande parkeerplekken voor een groot deel worden teruggegeven aan de groene omgeving.

Dit artikel afdrukken Reageren op dit artikel


20 november 2005

Deze dag in de krant


Uw reclame hier?

WebTactics - Hosting en WebDesign



Naar boven